baner5

Z wizytą w przedszkolu

W czwartek 16.10.2014 roku odbyło się pierwsze spotkanie naszego klubu z dziećmi w wieku przedszkolnym. Tematem spotkania było przybliżenie technik wędkarskich zwłaszcza techniki połowu karpia , jak i etycznego zachowania się nad wodą. Wizyta ta wywarła na nas ogromne wrażenie dzieci uczestniczyły w rozmowie zadawały pytania i opowiadały o swoich spotkaniach w wędkarstwie. Dużo czasu poświęciliśmy na wytłumaczenie dlaczego warto wypuszczać ryby złowione z powrotem do wody, oraz dlaczego warto dbać o czystość naszych jezior. Największą ciekawość dzieci wzbudziły oczywiście podwodne ujęcia żerujących karpi oraz możliwość zobaczenia sprzętu karpiowego. To miłe doświadczenie pokazało że warto organizować takie akcję więc w 2015 roku mamy zamiar także odwiedzić dzieciaki w kolejnych przedszkolach.

 Sazan

Sazan1Sazan2Sazan3sazan4Sazan5Sazan6Sazan7

 

Fludra_logo.jpgLOGO_SRODAWLKP_MLA_small.jpgglospowiatu.jpggreys.jpghero.jpgkaboom.jpgmarina.jpgpzw.jpgswiatkarpia.jpg