baner5

Karpiowe Mistrzostwa Okrgu 2014 - wyniki

 

 29.05.2014 - 01.06.2014  IX Karpiowe Mistrzostwa Okręgu Poznań

     W dniach 29.05-01.06.2014 nad zalewem Średzkim odbyły się IX Karpiowe Mistrzostwa Okręgu Poznań.

 Po oficjalnym otwarciu i losowaniu stanowisk, startujące drużyny rozjechały się na stanowiska. O godzinie 15.00 rozpoczęto łowienie.

Pierwszą rybę zawodów złowił w dniu otwarcia o godzinie 20.40 Lucjan Sobczak na stanowisku nr.18 .Drużyna w składzie Lucjan Sobczak i Jarosław Sobczak tego dnia złowiła jeszcze jedną rybę. W pierwszym dniu zawodów rybę złowił też Dawid Przybyłowicz na stanowisku nr 1 o godzinie 23.55.

W piątek 30.05.2014 ryby złowili drużyna Lucjan i Jarosław Sobczak na stanowisku 18 - 3 szt., drużyna Tomasz Wieland i Marek Dydymski stanowisko nr 2 - 2 szt., drużyna Wiesław Borowczyk i Grzegorz Woźniak stanowisko nr 3 - 3 szt.

W sobotę 31.05.2014 ryby złowili Lucjan i Jarosław Sobczak stanowisko 18 - 2 szt., drużyna Marcin Pyzdrowski i Paweł Kiciński stanowisko 7 - 1szt., Tomasz Jakubiak i Krzysztof Muzolf stanowisko 5 - 2 szt., Zdzisław Markiewicz i Tomasz Grala stanowisko 18 - 1 szt., Mieczysław Pietrzak i Jacek Strugalski stanowisko 16 - 1 szt., Dariusz Perek i Eugeniusz Witczak stanowisko 12 1 szt. (karp 5,5 kg - największa ryba zawodów).

W ostatni dzień zawodów do wagi zostały zgłoszone dwie ryby na stanowisku  9 Marek Adamczak i Piotr Waluszyński 1 szt., i na stanowisku 3 Wiesław Borowczyk i Grzegorz Woźniak 1 szt., (ostatnia ryba zawodów)

 

Klasyfikacja Końcowa 

Pierwsza złowiona ryba            Lucjan Sobczak

Największa złowiona ryba        Dariusz Perek

Ostatnia złowiona ryba             Wiesław Borowczyk

I drużyna                                  Lucjan Sobczak i Jarosław Sobczak                  11.895 kg

II drużyna                                 Wiesław Borowczyk i Grzegorz Woźniak               6.00 kg

III drużyna                                Mark Dydymski i Tomasz Wieland                         5.50 kg

IV drużyna                               Dariusz Perek i Eugeniusz Witczak                       5.50 kg

V drużyna                                Krzysztof Muzolf i Tomasz Jakubiak                      3.90 kg

VI drużyna                               Marek Adamczak i Piotr Waluszyński                    3.40 kg

 

W klasyfikacji indywidualnej

I miejsce                                  Lucjan Sobczak                   10.695 kg                                                 

II miejsce                                 Wiesław Borowczyk                6.00 kg 

III miejsce                                Dariusz Perek                         5.50 kg

IV miejsce                               Tomasz Wieland                      3.60 kg

V miejsce                                Marek Adamczak                    3,40 kg

VI miejsce                               Marcin Pyzdrowsk                   3.00 kg

Fludra_logo.jpgLOGO_SRODAWLKP_MLA_small.jpgglospowiatu.jpggreys.jpghero.jpgkaboom.jpgmarina.jpgpzw.jpgswiatkarpia.jpg